Program

Tid Beskrivelse
09:00 Start registrering av deltagere på parkeringsplass i Hydroparken
09:30 Åpning av «Bymarked» Notodden, tidlig 1900-tall ved kommunebrygga
10:00 Båttur på Heddalsvatnet gruppe 1, med informasjon om verdensarv / industripromenaden
11:10 Båttur på Heddalsvatnet gruppe 2, med informasjon om verdensarv / industripromenaden
12:00 Start Verdensarvløpet
12:10 Flyplassen
12:40 Tinnoset
13:00 Lunsj på «Høvleriet» Gransherad. Hver bil har ca. 30 min til rådighet før de kjører videre
13:30 De først ankomne bilene kjører videre til neste post
14:00 Grønnvollfoss
14:20 Lisleherad
15:00 De første bilene ankommer Telemark galleriet der vi skal se på Norsk Hydro museet
16:00 Alle deltagere bør være i mål på Flyplassen der det blir utstilt diverse fly
16:30 Premieutdeling
18:00 Middag (for de som har bestilt middag)